NOVIČKE VRTCA IDRIJA

1. 10. 2021

Množični tek otrok 2021

Kot že nekaj let smo se tudi letos odzvali povabilu Atletske zveze Slovenije in se pridružili množični akciji Množični tek otrok 2021 s sloganom »Začni mlad, tekmuj pošteno«. Cilj akcije je spodbujanje otrok k prvim atletskim korakom in ozaveščanje o pomenu zdravega načina življenja. Športni dogodek Množični tek otrok 2021 je potekal v okviru Dneva slovenskega športa, v četrtek, 23. 9. 2021. V akciji je sodelovalo 15 oddelkov iz vseh enot Vrtca Idrija.

6. 9. 2021
Spoštovani starši.

Vrtci smo 4. 9. 2021 prejeli okrožnico pristojnega ministrstva glede odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, ki začne veljati 6. 9. 2021.

Uporabo storitev ali udeležbe ali prisotnosti pri izvajanju dejavnosti se lahko dovoli le osebam, ki izpolnjujejo PCT pogoj.

Pogoja PCT ni potrebno izpolnjevati osebam ki,:

- so mlajše od 12 let,

- pripeljejo ali odpeljejo otroka oziroma učenca v vrtec.

Obvezno je nošenje zaščitne maske in upoštevanje vseh drugih preventivnih ukrepov: razkuževanje rok, ohranjanje varnostne razdalje, zračenje prostorov.

Hvala za razumevanje, sodelovanje in upoštevanje vseh ukrepov.

Naj bo pričetek novega šolskega leta v vrtcu prijeten in igriv ter karseda brezskrben!